دستگاه تست OTDR

دستگاه تست کابل فیبر نوری OTDR از طریق ارسال پالس های فیبر نوری به داخل کابل میزان کیفیت کابل تولید شده را بررسی می کند. به طور کلی در آزمایشات کابل فیبر نوری، دستگاه OTDR با تزریق نور به داخل کابل و اندازه گیری میزان پراکندگی آن در انتهای دیگر، خصوصیات و کیفیت کابل تولید شده را انداره گیری و ثبت می گردد. هر چقدر میزات پراکندگی نور کمتر باشد نشان دهنده بالاتر بودن کیفیت کابل می باشد. از عواملی که می تواند بر دقت دستگاه OTDR تاثیر گذار باشد می توان به محدوده اندازه گیری، سرعت اندازه گیری و شرایط محیطی اشاره کرد.

تست otdr

سری FHO 5000

دستگاه تست otdr FHO5000

معرفی

دستگاه OTDR سری FOA 500 به منظور تسهیل در سنجش عملکرد کابل های فیبر نوری در مسیر کوتاه طراحی شده است. در دنیای امروز که با گسترش روز افزون شبکه مبتنی فیبر نوری حتی در مسیر های کوتاه از این کابل استفاده می گردد، نیاز به ابزاری برای سنجش شبکه که مقرون به صرفه نیز باشد ایجاد شده است. دستگاه OTDR سری FOA 500 به همین منظور طراحی و ساخته شده است. دقت بالا و مطابقت با استاندارد های جهانی باعث شده این دستگاه بتواند تست های مکانیکی و الکترونیکی را به درستی مورد سنجش و ارزیابی قرار دهد. همچنین طراحی جدید FOH 5000 آن را کوچک تر و کارآمدتر نیز کرده است.

سری FHO 3000

دستگاه تست otdr FHO3000

معرفی

دستگاه OTDR سری FHO 3000 دستگاه کوچک است که به راحتی با دست می توان آن را حمل کرد. انجام تست روی کابل فیبر نوری با این دستگاه نیاز به تخصص ندارد و تنها با فشردن یک کلید می توان این کار را انجام داد. سهولت در استفاد، ارزان و مقرون به صرفه بودن و رزولوشن بالا از ویژگی های دستگاه تست OTDR FHO 3000 است.

FTB-70 PON FTTx/MDU OTDR

FTB-70 PON FTTx/MDU OTDR

معرفی

دستگاه تست FTB-70 PON مناسب برای تست نحوه عملکرد شبکه های GPON می باشد.

بلاگ

دسترسی سریع

اطلاعات تماس

منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان - خیابان توسعه - توسعه 5 - نبش فرعی کارگر - مجتمع تولید کابل فیبر نوری نیرا
تلفن : 36160000-025

© Copyright 2022 - Nira . All rights reserved.

Search