ملزومات تولید پیگتیل و پچ کورد

اجزای کانکتور

اجزای کانکتور

توضیحات

کانکتور فیبر نوری از جمله لوازمی می باشد که برای انجام اتصالات داخل شبکه مورد استفاده قرا می گیرد. کانکتور های فیبر نوری در انواع مختلف از جمله LC,FC,SC وST تولید می گردد که هر کدام کاربرد خاصی دارند. با توجه به اهمیت این کانکتور ها در کیفیت شبکه مبتنی بر فیبر نوری اجزای مختلف بکار رفته در تولید این کانکتور ها می تواند روی کیفیت کانکتور تاثیر مهمی داشته باشند.

فیلم پرداخت Polishing Film

فیلم پرداخت Polishing Film

توضیحات

فیلم پرداخت از جنس پلی استر تولید شده و استحکام بالایی دارد.این محصول با مواد معدنی پوشش داده شده است و ارتفاع مطلوب فیبر را در فرآیند پرداخت فراهم می آورد. از فیلم پرداخت (polishing film) در مرحله پولیش فرول (ferrule) استفاده می گردد.

روغن پرداخت فیبر نوری Polishing Oil

روغن پرداخت Polishing Oil

توضیحات

روغن پرداخت یک ماده قابل حل در آب با عملکرد بسیار بالاست که جهت پرداخت و تمیز کردن فیبر نوری استفاده می شود.

اپوکسی Epoxy

اپوکسی Epoxy

توضیحات

در حالت عادی مایع است و با اعمال حرارت پخت می شود. این چسب به منظور آببندی فیبر نوری در کانکتور استفاده می شود. اپوکسی در کیفیت تولید کابل های پچ کورد و پیگتیل بسیار اهمیت دارد.

فرول کانکتور فیبر نوری

فرول  کانکتور فیبر نوری

توضیحات

فرول یکی از اجزای کانکتورهای نوری است که در کابل های پچ کورد و پیگتیل مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت کانکتور های فیبر نوری وابسته به نوع فرولی است که در آن استفاده شده است. شرکت تولیدی "نیرا" ارائه دهنده انواع فرول های کانکتور فیبر نوری توانایی پشتیبانی از شرکت های تولید کانکتورهای فیبر نوری را دارا می باشد.

بلاگ

دسترسی سریع

اطلاعات تماس

منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان - خیابان توسعه - توسعه 5 - نبش فرعی کارگر - مجتمع تولید کابل فیبر نوری نیرا
تلفن : 36160000-025

© Copyright 2022 - Nira . All rights reserved.

Search