آزمایشگاه پلیمر نیرا

نظر به تنوع، اهمیت و حجم بالای مصرف انواع مواد پلیمری در صنایع مختلف از جمله صنعت کابل سازی و همچنین با توجه به نیاز پروژه های تحقیقاتی مربوطه، مجتمع تولید کابل و اکسسوری فیبر نوری نیرا ، آزمایشگاه پلیمر مجهزی را تاسیس کرده است.

آزمایشگاه کنترل کیفیت پلیمر نیرا با هدف پیاده سازی الزامات تضمین کیفیت و ارائه خدمات آزمایشگاهی در سال 1397 راه اندازی شد. این آزمایشگاه با تکیه بر توانمندی‌های کارشناسان، امکانات، دستگاه‌های مجهز و به روز و زیر ساخت‌های منطبق بر استانداردهای ملی و بین‌المللی قادر به ارائه خدمات آزمایشگاهی، فنی و مهندسی در زمینه های مختلف از قبیل مواد پلاستیکی، الاستومری، کامپوزیتی و فوم می باشد.

این آزمایشگاه، قابلیت انجام آزمون های مکانیکی مانند آزمون استحکام کششی و ازدیاد طول، سختی، آزمون های حرارتی مانند آزمون کهنگی، آزمون های محیطی مانند ESCR، آزمون های شناسایی مانند تعیین درصد دوده، میزان گازهای اسیدی، میزان توزیع دوده و پراکنش آن، آزمون های رئولوژی مانند MFI و آزمون دانسیته (طبق استاندارد های ملی و بین المللی ASTM, IEC, EN, ISO, ...) را دارا می باشد. لازم به ذکر است که دستگاه ها در این آزمایشگاه به صورت دوره ای کالیبراسیون می شوند.

آزمایشکاه پلیمر فیبر نوری
آزمایشکاه پلیمر فیبر نوری

بلاگ

دسترسی سریع

اطلاعات تماس

منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان - خیابان توسعه - توسعه 5 - نبش فرعی کارگر - مجتمع تولید کابل فیبر نوری نیرا
تلفن : 36160000-025

© Copyright 2022 - Nira . All rights reserved.

Search